Умови гарантії

Вся продукція, придбана на сайті bedryk-toys.com.ua, має гарантію на експлуатацію, не залежно від того, придбана вона за повну ціну або зі знижкою. Умови гарантії відповідають вимогам Закону «Про захист прав споживачів» та чинним стандартам.

Обов'язковою умовою обміну по гарантії є наявність фабричної упаковки (якщо вона є) і повна комплектність вироби. Так само просимо Вас зберігати чеки про оплату посилки, це дозволить швидше обробити Вашу заявку і допоможе уникнути помилок.

Терміни та порядок надання гарантії на товари представлені нижче:

1. Гарантійний термін експлуатації нараховується з дня отримання замовлення і становить 14 днів.

2. Претензії до якості товару приймаються по одному з телефонних номерів зі сторінки «Контакти», протягом 14 днів з моменту його отримання.

Гарантія на товар не надається в наступних випадках:

- недотримання умов експлуатації;

- пошкодження товару з вини покупця;

- використання товарів не за призначенням.

Обов'язковою умовою обміну по гарантії є наявність фабричної упаковки (якщо вона є), гарантійних наклейок, захисних плівок і повна комплектність вироби.

При виникненні гарантійного випадку необхідно вислати товар назад, після чого ми протягом трьох п'яти днів зробимо висновок про причини поломки вироби. Потім проводиться заміна товару на новий, або повернення грошовий коштів.

Якщо Ви сумніваєтеся, чи підлягає поломка гарантійного ремонту, перед відправкою повернення передзвоніть оператору для консультації.

Купуючи товари в bedryk-toys, Ви погоджуєтесь з порядком експлуатації товару, а також гарантійними термінами.